برای مشاهده تمامی محتوا، موس را بر روی محتوای سمت راست آورده، و اسکرول موس را به سمت پایین یا بالا بغلتانید.

تجربیات و رزومه من رزیتا گلتراش

غالب ترین فعالیت حرفه ای رزیتا گلتراش در رزومه من rogndesign بعنوان طراحی وب و طراحی گرافیک می باشد. البته در کنار آن می توان به فعالیت های سازمانی و مدیریت rogn نیز اشاره کرد.
هرکسی یک تم کاری را برای خود انتخاب می کند و با همان فرایند کاری در طول سوابق خدمت برای خود برندسازی انجام می دهد. من رزیتا گلتراش به دو زمینه طراحی وب، طراحی گرافیک و مدیریت داخلی علاقه وافر داشته و در تمام مدت همکاری خود در سازمان های مختلف به نحوی همکاری چندکاره ای داشته ام.
البته با مدیریت زمان و انرژی خود این روند رو بهبود بخشیده و چند کاره ای خللی در انجام وظایف و مسئولیت های رزیتا گلتراش ایجاد نکرده است.
در بخش مدیریت منابع انسانی به نحوی کارخانه تولید و پرورش نیروی سازمانی می باشم.

در کنار همه این فعالیت ها اغلب اوقات خود را به کارهای پروژه ای گذرانده ام که بخشی از آن را می توانید در سایت rogn.ir مشاهده بفرمایید.

رزومه کاری

طراحی گرافیک و وب سایت

از 1396

فری لنسری

بصورت فری لنسر یا آزاد کار با برند تجاری ROGN

شرح کار

بصورت فری لنسر یا آزاد کار با برند تجاری ROGN با تنظیم قراردادهای مشخص و موفق برای شرکت های مختلف کار طراحی گرافیک و طراحی وب سایت می کنم.

از جمله این شرکت ها : شرکت آرمین، انبوه سازان خانبازی، شرکت مهاجرتی پیرسوک دفتر اصلی در کشور کانادا، شرکت ایران می، موسسه شریف، شرکت توریستی مایا واقع در کشور ترکیه

شرکت بین المللی DOSAS هلند

از 1398

مسئولیت ها

مسئول هویت سمعی و بصری و آنلاین برندینگ

شرح کار

در سال 1398 همکاری من با شرکتی در هلند که در حوزه نفت و تولید محصولات شیمی فعالیت دارد، شروع شد. در این مجموعه من مسئول آنلاین برندینگ و همچنین مسئول هویت سمعی بصری می باشم. از مهمترین وظایف من ارتقاء سطح کیفی وب سایت، لینکداین و کاتالوگ های این مجموعه است.

موسسه آموزشی تخصصی هنری فنان

از 1398

مسئولیت ها

مدرس نرم افزارهای adobe photoshop , adobe lightroom

شرح کار

در سال 1398 تصمیم گرفته تمام دانسته ها و تجربیاتم را در اختیار کسانی که علاقه مند هستند، بگذارم. اما برای این منظور تصمیم گرفتم با موسسه ای همکاری داشته باشم که صرفا در زمینه هنر بصورت کاملا تخصصی کار کند. بنابراین با یکی از موسسات معتبر شیراز به نام فنان،که کاملا تخصصی در زمینه هنر فعالیت دارد، وارد همکاری شدم. از آن پس تا کنون به عنوان مدرس و تعیین کننده سرفصل تدریس، با این موسسه کار می کنم.

شرکت بین المللی هیت لند ثبت شده در انگلستان

تا 1398

مسئولیت ها

طراح وب و وردپرس – سرپرست تیم های تولید محتوا، گرافیک و وب – مدیر منابع انسانی

شرح کار

در خرداد 97 با سمت طراح گرافیک وارد مجموعه شدم. بعلت تمایل بیشتر بنده به معقوله طراحی وب، ماه بعد از گروه طراحی گرافیک جدا شده و به دوستان طراحی وب ملحق شده ام. دوماه بعد در کنار طراحی وب، مسئولیت منابع انسانی مجموعه را برعهده گرفته ام. در سال جدید با ورود مجموعه به عرصه دیجیتال مارکتینگ تیم های تولید محتوا و گرافیک را تشکیل داده و با دوستان در شرایط کاری ثابت و فری لنسری کار کردم.

تعاونی کارکنان اداره شیلات استان فارس

1396

مسئولیت ها

مدیر امور اداری

شرکت آیریک گستر

1394-1395

مسئولیت ها

طراح وب و طراحی گرافیک – سرپرست تیم طراحی وب

شرح کار

در اردیبهشت 94 با سمت طراحی وب وارد مجموعه شدم. چندماه بعد با آنها در حوزه طراحی گرافیک نیز همکاری داشتم. با زیاد شدن حجم کار و نیاز مجموعه به استخدام نیروی طراحی وب، بعنوان سرپرست تیم طراحی وب نیز با آن‏ ها همکاری داشتم.

شرکت مهندسان مشاور پارس چگالش برترین شرکت مهندسان مشاور در شیراز

1388-1393

مسئولیت ها

مسئول نرم افزار – طراحی وب – طراحی گرافیک – کنترل پروژه – امور اداری

شرکت تعاونی کارکنان شیلات

1386-1388

مسئولیت ها

امور اداری


تحصیلات

دانشگاه پیام نور شیراز

1386-1390

مهندسی نرم افزار
دانشگاه آزاد جهرم

1384-1386

کاردانی نرم افزار

مهارت ها

HTML5
100%
CSS3
100%
جی کوئری
50%
adobe photoshop
100%
وردپرس
75%
سئو
75%
adobe Indesign
70%
adobe premiere
70%
Microsoft Office
100%