برای مشاهده تمامی محتوا، موس را بر روی محتوای سمت راست آورده، و اسکرول موس را به سمت پایین یا بالا بغلتانید.

درباره من رزیتا گلتراش

اگر بخواهم کامل و مفصل درباره خودم، رزیتا گلتراش و یا rogndesign صحبت کنم و رزومه خودم را کامل شرح دهم باید بگویم تمامی محتویات این سایت و سایت rogn.ir می تواند کمک کنند. اما مطالعه این صفحه “درباره من” برای بیان مسیر زندگی حرفه ای من از ابتدای طراحی وب و طراحی گرافیک rogn تا به امروز، خالی از لطف نیست.

شروع یک طراح شدنم

من رزیتا گلتراش نژاد rogndesign هستم، که با برند تجاری rogndesign در حوزه طراحی وب و گرافیک مشغول به فعالیتم. از ابتدا به طراحی گرافیک و کامپیوتر علاقه داشتم و برخلاف اصرار خانواده ام ترجیح دادم در اولین قدم ورودم به دنیای کسب و کار، در دانشگاه رشته نرم افزار کامپیوتر را انتخاب کنیم. علاقه وافر من رزیتا گلتراش به این رشته علت اصلی آن بود. در همان دوران بود که متوجه شدم به طراحی گرافیک و هنر بیشتر از برنامه نویسی علاقه مند می باشم. پس تصمیم گرفتم در طراحی و ساخت پروژه های برنامه نویسی خود، بر روی جنبه گرافیک ی کارها هم کار کنم. کم کم با WPF و Silverlight آشنا شدم. در سال 1390 یک پروژه کوچک شرکتی در WPF انجام دادم. در اواخر دوران لیسانس به سمت طراحی وب رفتم و برای فعالیت در آن زمینه بیشتر زمان گذاشتم. کارهایم زمانی مورد استقبال بیشتر واقع شد که دانش گرافیکم را نیز به آن ها اضافه کردم. پس از تمامی زمینه های برنامه نویسی و نرم افزار، کار در حوزه طراحی وب را انتخاب کردم.

یک قدم جلوتر در حرفه ام

از سال 90 بصورت حرفه ای رزیتا گلتراش وارد پروژه های طراحی وب شدم. به تدریج سطح دانش UX خود را نیز ارتقاء داده و سعی بر طراحی وب سایت ها و اپلیکیشن های مناسب گروه کاربران داشتم. از سال 97 هم کم کم وارد دنیای وردپرس شدم و این برای رزیتا گلتراش نقطه عطف تمام دانش و تجربیاتم بود. محیطی که در آن آزادانه و بدون دغدغه برنامه نویسی و back یک وب سایت بتوانم تمام آنچه را در ذهن دارم پیاده سازی کنم. خلاقیت و سطح کارم در زمینه طراحی وب بسیار مور استقبال قرار گرفت.

اما طراحی گرافیک

از سال 96 تصمیم گرفتم علاوه بر ارتقاء سطح کارم در زمینه طراحی وب، مدتی بر روی طراحی گرافیک تمرکز کرده و فوت و فن آن را فرابگیرم. برای اولین تجربه حرفه ای رزیتا گلتراش ، طی یک قرارداد موفق تمامی کارهای گرافیکی تبلیغاتی مجتمع بزرگ آبنوس و پردیس را برعهده گرفتم. این پکیج تبلیغاتی شامل طراحی لوگو، ست اداری، تقویم، کاتالوگ و بیلبرد بود. از آن پس انجام کارهای گرافیکی نیز به لیست فعالیت های حرفه ای بنده افزوده شد. البته علاقه وافر من به طراحی های خلاقانه و هنری می باشد تا طراحی های تبلیغاتی.

هنری تر با ساخت کلیپ های تبلیغاتی

در سال 1395 و همزمان با راه اندازی یک استارت آپ تیمی زیر نظر شرکت آیریک گستر، من نیز طراحی و تولید کلیپ های تبلیغاتی را فراگرفتم. پس با کمک نرم افزار تخصصی adobe premiere وارد عرصه تهیه و تولید کلیپ های تبلیغاتی برای فضاهای مجازی شده ام.

چالش های جدید مدیریتی

در سال 95 بود که کم کم وارد عرصه سرپرستی و مدیریت شدم. مطالعاتم را در این زمینه افزایش دادم و راهکارهای مدیریت زمان، مدیریت کار، کنترل پروژه و مدیریت منابع انسانی را فراگرفتم. در اواخر همان سال بود که با توجه به شرایط مجموعه ای که در آن شاغل بودم. تصمیم بر استخدام نیروی طراحی وب گرفته شد و من نیز با اثبات قابلیت هایم در زمینه مدیریت و منابع انسانی، توانستم سرپرستی تیم طراحی وب را برعهده بگیرم.
در سال 97 اندکی بعد از استخدام در مجموعه هدفیاب به سمت مدیر منابع انسانی و چندماه بعد با حفط سمت، سرپرستی ارشد تیم تولید محتوا و طراحی وب و طراحی گرافیک را برعهده گرفتم.
از آن پس با اکثر شرکت هایی که می شناختم در زمینه جذب نیرو و تربیت نیروی انسانی متخصص همکاری می کنم.

همکاری با مهندس مکرم و نقطه عطف رزومه کاری من

در سال 98 با شروع پروژه بزرگ هیت کوچ در کنار تمامی همکاری های بنده با جناب مهندس مکرم، وارد عرصه جدیدی از دوران کاری خودم شدم. با کار بر روی زمینه های مختلف مدیریت زمان، کار و نیروی متخصص توانستم چالش های انجام پروژه های بزرگ را با تلفیقی از روش های مدیریتی حل کنم. سرپستی تیم گرافیک و طراحی وب آن مجموعه نیز برای من یک موفقیت و یک پیشرفت در زمینه مدیریت نیروی انسانی به شمار می آید. علاوه بر آن با جناب پیمان مکرم پروژه های عالی در ایران و خارج از ایران را در رزومه کاری خودم ثبت کرده ام.

شروع کسب و کار اینترنتی و برندینگ

در اواخر سال 97 وارد عرصه جدید از کسب و کار خود شده ام. دیجیتال مارکتینگ جمع بندی بود بر تمامی دانسته ها و تجربیات من در طی سال هایی که گذرانده ام. پس با پیشنهاد مدیریت مجموعه تیم های مختلف تولید محتوا، طراحی وب و طراحی گرافیک را تشکیل داده ام و بعنوان کارآفرین سازمانی شروع به کسب و کار خود درون مجموعه گرفتم.
علاوه بر آن در بهار و تابستان سال 1398با آقای پیمان مکرم بر روی پروژه هیت کوچ کار کردم که آن نیز به نوبه ی خود سرشار از تجربه های تخصصی و فنی در کنار مطالعات بنده بود.

ورود به عرصه تدریس

در سال 1398 تصمیم گرفتم تمام دانسته ها و تجربیاتم را در اختیار کسانی که علاقه مند هستند، بگذارم. اما برای این منظور تصمیم گرفتم با موسسه ای همکاری داشته باشم که صرفا در زمینه هنر بصورت کاملا تخصصی کار کند. بنابراین با یکی از موسسات معتبر شیراز به نام فنان،که کاملا تخصصی در زمینه هنر فعالیت دارد، وارد همکاری شدم. از آن پس تا کنون به عنوان مدرس و تعیین کننده سرفصل تدریس، با این موسسه کار می کنم.

مختصری از بیوگرافی من

طرحی برای آینده

 

تمایل من رزیتا گلتراش برای حضور در تیم ها و شرکت ها
وب سایت rognاستخدام مندانلود رزومه

تخصص های رزیتا گلتراش

طراحی UI

طراحی UX

طراحی گرافیک

وردپرس

سئو

تولید محتوا

ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت تمپلیت آفیس

انجام پروژه های پیچیده پاورپوینت

مدیریت و سرپرستی

مدیریت راهبردی

منابع انسانی